Uus koolitus “Eksamipalavikust priiks!”

Aeg on keerukas ja sel aastal on kerkinud noortes esile eelkõige psühholoogilist laadi probleemid. Inimesed tunnistavad, et just vaimses plaanis on tänavune kevad paras katsumus. Õpetajad pakuvad mitmesuguseid võimalusi ja teevad palju, et õpilastel oleks võimalik valmistuda eksamiteks hästi.  Noortel tuleb iseseisevalt rohkem hakkama saada ja see paneb nad suurema surve alla.

Keerukal ajal eksamipingetega edukamalt toimetulemiseks, oleme loonud veebikursuse „Eksamipalavikust priiks!” Kolmel järjestikusel kolmapäeva õhtupoolikul toimuva kursuse käigus omandab kooliõpilane lihtsad pingetest vabanemise ja parema keskendumise oskused. Õpitakse ärevusest lahti laskma, mis omakorda võimaldab tõhusamalt nii eksamiks valmistuda kui eksamit sooritada. Õpitud tehnikaid rakendades kasvab õpilase võimekus püsida valitud teemas ja vältida kaasa minemist harjumuspäraste mõtte- ja käitumismustritega. Õpitakse vabanema nii eksami edukat sooritamist segavatest tunnetest kui mõtete poolt tekitatud segavast „mürast“.

Kursus toimub kolmel kolmapäeva õhtul kl 17.00 – 18.30 Zoomi keskkonnas. 5. mail / 12. mail / 19. mail.

Kursusele „Eksamipalavikust priiks!“ kehtib käesoleval erandlikul ja keerulisel õppeaastal erihind 35 eurot osaleja kohta (tavahind 75 eurot).

Registreerumiseks palun saada oma sooviavaldus koos arve andmetega emailile info@tmkkooli.ee või registreeri siin.

Viimane päev registreerumiseks on 3. mai.

Võimalike täiendavate küsimuste korral kirjuta või helista julgelt Marika.Ivandi@tmkkooli.ee või 512 4183.

Kursus „Eksamipalavikust priiks!“ on välja töötatud Teadliku Muutuse Kunsti tehnikatele tuginedes