Eksamipalavikust priiks! (Kevad 2021)

05, mai
17:00 - 18:30 , 5. mail / 12. mail / 19. mail.
Online koolitus Zoom keskkonnas

OLED LÕPUKLASSI ÕPILANE? Läheneb kevadine eksamipalavik. Mida päev edasi, seda intensiivsemaks ja pöörasemaks läheb eksamiralli. STOPP.

Võta hetkeks aeg maha ja anna endale võimalus saada teada, kuidas eksamipalavik enda kasuks pöörata. Kõigest 4-5 tunniga õpid, kuidas suunata ärevusest tingitud pinge just eksami õnnestumisse, mitte selle takistamisse.

Lihtsad, praktilised ja igal ajahetkel kasutatavad harjutused võimaldavad Sul eksamil keskenduda sisule, mitte ärevusele. Koolitus on LIHTNE. Tee järgi ja aita ennast ise.

Koolitusel omandatu aitab luua suurema SELGUSE eksami sooritamiseks. Koolitus MUUDAB Sind kindlamaks. Omandad praktilised teadmised, mida saad rakendada ka teistes sarnastes olukordades.

Kursuse käigus omandad lihtsad pingetest vabanemise ja parema keskendumise oskused. Õpid ärevusest lahti laskma ja seeläbi suudad tõhusamalt nii eksamiks valmistuda kui eksamit sooritada. Õpitud tehnikaid rakendades kasvab sinu võimekus püsida valitud teemas ja vältida kaasa minemist harjumuspäraste mõtte- ja käitumismustritega. Õpid vabanema nii eksami edukat sooritamist segavatest tunnetest kui mõtete poolt tekitatud segavast „mürast“. Iga kursuse järel jätkub soovijatele jätkupraktika pool tundi, mil juhendajate kaasabil saab kinnistada konkreetseid tehnikaid veelgi enam. Kursuse läbiviijateks on Marika Ivandi ja Jaanus Viese.

Marika on juba aastakümneid aidanud õpilasi eksamiärevusega toime tulemises. Ta omab koolitaja-konsultandi kvalifikatsiooni. Igapäevaselt töötab ta põhikooli direktorina ja on Tuleviku Hariduse SA juhataja.

Jaanus on hinnatud noorte koolitaja ja mõnusalt eestlaslik motivatsioonikõneleja. Jaanus omab loodusteaduste magistrikraadi ning ta on keskendunud jätkusuutliku eluviisi koolitamisele ja propageerimisele.

Koolitaja

Marika Ivandi

Marika viib TMK Kooli kursusi ja individuaaltunde läbi nii 5.-12. klassi laste kui õpetajatega, nõustab õpitud teadmiste ja oskuste rakendamisel. Õpetaja, koolitaja-konsultant ja eestvedaja on tema põhilised rollid. Õpetaja ja koolitaja staaž: 25 aastat õpetaja, täiskasvanute koolitaja alates 2007. Lisainfo ja CV: https://tmkkooli.ee/meeskond/marika-ivandi/

Kontakt

Marika.Ivandi@tmkkooli.ee

+372 512 4183

Maksumus

Koolituse maksumus

35.00 €

Registreerumine