Enda emotsioonide ja mõtete juhtimine (Sügis 2021)

17, oktoober
11:00-15:00 Lilleorus (17.okt/21.nov) ja 18:00-19:30 online (24.okt/31.okt/07.nov/14.nov)
Lilleoru õppekeskus + online

„Enda emotsioonide ja mõtete juhtimine“ on praktiline koolitusprogramm, mille fookuses oled just Sina – 9.-12. klassi õpilane. Kursus on välja töötatud noorte vajadustest lähtuvalt ning suunatud spetsiaalselt Sulle.

See on koolitus, milles saad oma õppimise eesmärgid seada ise. Võid seada eesmärgiks efektiivsuse tõstmise oma õppetöös, aga samuti toetab see kursus Sind kooliärevuse, meeleolukõikumiste ja enesehinnanguga seotud muredega toimetulekul ning keerulistes suhetes eakaaslastega.

Õpetatavaid enesejuhtimisoskuseid rakendades kasvab Sinu võimekus olla rahulik, püsida valitud teemas ja toimida efektiivselt. Senised õpilased on saanud õpetatavate tehnikate abil vabaks emotsionaalsest vastuseisust mõnede õppeainete või ka õpetajate või klassikaaslaste suhtes.

Et muutused oleksid võimalikud ja märgatavad, sisaldab kursus arvestatavat hulka isiklikku praktilist tööd nii jälgimisülesannete kui audioharjutustena. Kursuse aluseks on teadmine inimese 5-osalisest ülesehitusest, mis pärineb joogateadusest, ent on vägagi sobiv tänapäeva noorele.

Kursuse käigus õpid:

  • keskendumisvõimet paremini kasutama;
  • emotsioone ja nende mõju märkama;
  • rahunema, lõdvestuma ja pingetest vabanema;
  • efektiivselt õppima ja tegutsema.

Igaüks saab ainult ise ennast paremaks teha – muutes ennast, muutub ka maailm Sinu ümber.

Koolituse kestus: (16 akadeemilist tundi + 19 iseseisva töö tundi = 35 tundi), sh kuulamisharjutusi, eneseanalüüsi, töölehti jne.

Täiendkoolituse õppekava kirjeldus 

Kursus „Enda emotsioonide ja mõtete juhtimine“ on välja töötatud Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti meetodile tuginedes, mis on Eesti viimaste aastate üks populaarsemaid täiskasvanute täienduskoolitusi.

Prinditava kursuse plakati leiate: TMK plakat_Kursus noortele .

Aitäh kõigile, kes aitavad kursuse infot viia sobivaima sihtgrupini!

Koolitaja

Jaanus Viese

Jaanus Viese

Jaanus viib TMK Kooli kursusi läbi 9.-12. klassi noortega, nõustab õpitud teadmiste ja oskuste rakendamisel. Tema põhilised rollid on täna koolitaja ja saviehitaja. Koolitaja staaži on Jaanusel üle 23 aasta. Lisainfo ja CV: https://tmkkooli.ee/meeskond/jaanus-viese/

Kontakt

jaanusviese@gmail.com

+372 5650 5915

Maksumus

Koolituse maksumus

120.00 €

Registreerumine